Práca

Zamestnáme distribútorov masážnej kozmetiky.

Náplň práce:

  1. Distribúcia a propagácia tovaru na promo akciách. ( platí pre jar a leto )
  2. Distribúcia tovaru do masážnych centier, kúpeľov, welness centier, športových klubov,…
  3. Distribúcia výrobkov formou priameho predaja. Pri priemom predaji sa sústredíme na konečného spotrebiteľa, ktorému je sortiment ponúknutý s rôznymi cenovými akciami.

Tento spôsob je veľmi rozšírený a to z niekoľkých dôvodov:

  • Zákazník má tovar okamžite bez čakacej lehoty a za priaznivejšiu cenu ako v kamennom obchode.
  • Distribútor môže nechať zákazníkovi svoju vizitku a zákazník si znovu objedná tovar priamo od distribútora.
  • Distribútor si sám ovplyvní výšku svojho zárobku. Hodnoty zárobku sú presne tabuľkovo dané.

Práca je vhodná pre mužov aj ženy. Vieme zabezpečiť ubytovanie.

Ponúkame

  • Isté fin. ohodnotenie. Fixný plat 500€ čistého + % z dosiahnutého obratu.
  • Odmeny za nadpriemerne vykonanú prácu.
  • Záruku maximálnej kvality našich výrobkov.
  • Možný kariérny postup na regionálneho manažéra obchodnej skupiny. Voľné sú 2 miesta.
  • Nemusíte mať otvorenú živnosť.

Požadujeme

  • Dobré komunikačné schopnosti.
  • Čistý register trestov.
  • Zodpovedný prístup.
  • Chuť pracovať a zdokonalovať sa v danom obore.

Ak sa cítitebyť vhodným kandidátom na danú pozíciu, pošlite nám životopis na adresu: obchodnezastupenie@gmail.com
V životopise uvítame Vašu fotografiu a nezabudnite uviesť rok narodenia a tel. kontakt.

Sídlo pobočky v Banskej Bystrici na ulici Profesora Sáru 36