Ako sa zbaviť bolesti kĺbov alebo chrbtice?TERMOMEDICAL hrejivý bylinný masážny gél + ARTROMEDICAL chladivý bylinný masážny gél.

33,00

Katalógové číslo: mok 15 Kategória:

Viac informácií o Ako sa zbaviť bolesti kĺbov alebo chrbtice?TERMOMEDICAL hrejivý bylinný masážny gél + ARTROMEDICAL chladivý bylinný masážny gél.

TERMOMEDICAL je silný hrejivý bylinný gél, ktorý utlmuje bolesti chrbtice, svalstva a kĺbov. Rozohrieva svalstvo pred záťažou a teda je vhodné ho použiť pred ťažkým fyzickým výkonom. Je príjemne hrejivý. Uľaví vám od bolesti ak máte napríklad zaseknutý nerv, bolia vás kĺby alebo ste si preťažili svaly pri práci či tréningu. Gél vám pomôže zbaviť sa bolesti chrbtice, uvoľní vám stuhnutú krčnú chrbticu a zmierni bolesť kĺbov. Termomedical je vhodný ako pre mladých športovcov tak aj pre starších ťažko pracujúcich ľudí, pre vás, kto máte sedavú robotu, alebo naopak stojíte v práci celú smenu. Uľaví vám od bolesti, rýchlejšie zregeneruje svaly, príjemne vonia a ešte vás aj zahreje.

ARTROMEDICAL je silný chladivý masážny gél, slúžiaci na masáž svalstva po náročnom fyzickom výkone.

Bolesti kĺbov a chrbtice sú nepríjemné a prakticky nám často znemožnia štandardné žitie. Môžu nastať nečakane. Zle stupím, pichne ma v kolene, sekne ma v krížoch a kvalita života klesne. Keď je problém na svete tak je vhodné použiť podporné prostriedky na rýchle zotavenie sa. Ak to zdravie dovolí tak správne cvičenie a hlavne hojivé regeneračné produkty. Takýmto produktom je aj ARTROMEDICAL chladivý bylinný masážny gél. Gél je zložený z byliniek tak aby mal čo najlepší a najrýchlejší hojivý efekt. Po použití budete cítiť úľavu od bolesti a pocit sviežosti. ARTROMEDICAL vás príjemne schladí a pomôže vám zbaviť sa nepríjemnej bolesti.

Má osviežujúci chladivý efekt
Je tvorený silnou bylinnou kompozíciou
Je vhodný pre športovcov. Zrýchli regeneráciu po tréningu.
Lieči bolesti svalstva, chrbtice a kĺbov
Navodzuje okamžitý pocit sviežosti
Urýchľuje regeneráciu Vašich svalov
Výborný na tzv. „ťažké nohy“ po náročnom kardio tréningu
Balenie 250ml

Video k produktu nájdete na adrese: https://www.youtube.com/watch?v=dI__BNe_kp8

    Rýchla objednávka na dobierku    Recenzie

    Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

    Pridajte prvú recenziu pre “Ako sa zbaviť bolesti kĺbov alebo chrbtice?TERMOMEDICAL hrejivý bylinný masážny gél + ARTROMEDICAL chladivý bylinný masážny gél.”

    Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *