Artromedical ICE masážny chladivý gél

(2 recenzie zákazníkov)

18,50

Katalógové číslo: MOK010 Kategória:

Viac informácií o Artromedical ICE masážny chladivý gél

Extra silný masážny gél, slúžiaci na masáž svalstva po náročnom fyzickom výkone.

Bolesti kĺbov a chrbtice sú nepríjemné a prakticky nám často znemožnia štandardné žitie. Môžu nastať nečakane. Zle stupím, pichne ma v kolene, sekne ma v krížoch a kvalita života klesne. Keď je problém na svete tak je vhodné použiť podporné prostriedky na rýchle zotavenie sa. Ak to zdravie dovolí tak správne cvičenie a hlavne hojivé regeneračné produkty. Takýmto produktom je aj ARTROMEDICAL chladivý bylinný masážny gél. Gél je zložený z byliniek tak aby mal čo najlepší a najrýchlejší regeneračný hojivý efekt. Po použití budete cítiť úľavu od bolesti a pocit sviežosti. ARTROMEDICAL vás príjemne schladí a pomôže vám zbaviť sa nepríjemnej bolesti.

Dávkovanie: gélom natrite boľavé miesta ráno po zobudení sa a večer pred spánkom. Nechajte gél pôsobiť nech vykoná svoju prácu. Gél je 100% funkčný a rokmi odskúšaný spokojnými zákazníkmi.

Má osviežujúci chladivý efekt
Je tvorený silnou bylinnou kompozíciou
Je vhodný pre športovcov ako po tréningový
Lieči bolesti svalstva, chrbtice a kĺbov
Navodzuje okamžitý pocit sviežosti
Urýchľuje regeneráciu Vašich svalov
Výborný na tzv. „ťažké nohy“ po náročnom kardio tréningu
Balenie 250ml

  Rýchla objednávka na dobierku  2 recenzie k Artromedical ICE masážny chladivý gél

  1. Oldřich Mikeš

   Tento masážní gel mi daroval kamarád, ke kterému jezdíme na Oravu, už několik let na dovolenou. Jakožto amatérský sportovec (cyklistika, převážně silniční), oceňuji zejména rychlost nástupu účinku gelu. Na namožené svaly funguje opravdu excelentně, účinek je tak silný, že při silnější vrstvě, je člověku normálně zima. Díky tomuto gelu, jsem schopný jezdit každý den, aniž bych nějak fyzicky utrpěl. Gel používám i na hmyzí štípance, lokálně to funguje v místě vpichu taky a příjemně chladí. Takže doporučuji všem, kteří váhají.

  2. Victory Fyzio

   S týmto gélom sme my i naši klienti veľmi spokojní. Rýchľa úľava od bolesti i svalovej únavy.

  Pridať recenziu

  Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *