Uverejnené

Telový masážny olej

Masážny olej

Nie je tu nič podobné ak sa rozhodnete zrelaxovať a oživiť vaše svalstvo než vynikajúca masáž. Poznáme niekoľko rôznych techník masáže tela, ktoré si môžete počas vašej revitalizácie vychutnať.

Švédska telová masáž, Ajurvédska telová masáž, Japonská telová masáž, atď. Techník je mnoho. Napriek tomu, že každá s nich je odlišná, je tu jedna vec, ktorú majú spoločnú. A to je telový masážny olej.

Ako telový masážny olej ovplyvňuje telo

Hlavný účinok telového masážneho oleja je pôsobiť ako lubrikant na hladší pohyb rúk po pokožke počas masáže. Toto však nie je jediný účel tohto lubrikantu. Dobré telové masážne oleje, takými sú aj masážne oleje Mokano, sú vyrábané s prírodných extraktov rastlín. Takéto prírodné extrakty majú dokázanú prospešnosť pre pleť a zvyšujú relaxačný účinok masáže na vaše telo.

Tieto extrakty obsahujú mnoho výživných látok a tak môžu dopĺňať stratené živiny z kože. Po takejto masáži sa vaša koža stane jemnejšia a flexibilnejšia. Olej takisto zvyšuje elasticitu pleti a redukuje jej suchosť. Telový masážny olej spolu s masážou skutočne zrelaxuje vašu dušu, svalstvo a celé telo, príjemne sa vám uľaví od bolesti.

Nepotrebujete pravidelne navštevovať telový masážny salón aby ste si vychutnali podobný zážitok. Niekoľko s týchto masáži sa môžu odohrať aj u vás doma. Dnes je na internete dostupné množstvo inštruktážnych videí, ktoré už za pár minút vášho partnera naučia základom masáže. Jediné čo budete potrebovať je telový masážny olej. Pokiaľ však túžite aj po profesionálnej masáži, občasná návšteva masážneho salóna padne vhod.

Masérka radí:
„Nie každý telový olej je aj masážny.“

Nie každý olej, ktorý je určený na ošetrovanie pleti, je vhodné použiť aj na masáž. Olej musí mať na svojom obale napísané telový masážny olej. Iba takto označený olej bude mať pri masáži potrebné vlastnosti ako je napr. sklznosť.

Telový masážny olej a jeho kvality

Tu je sumár kvalít, ktoré majú telové masážne oleje Mokano:

  • sú aromatické; z masáže robia mnoho zmyslový zážitok
  • ruky sa po nich príjemné kĺžu po pokožke
  • zjemňujú a vyživujú pleť
  • sú zložené z prírodných látok
  • majú praktický obal

Čo robiť po telovej masáži

Po každej masáži pre znásobenie relaxačného účinku si ešte môžete dopriať uvoľňujúci kúpeľ. Aby ste zvýšili jeho intenzitu, môžete si priliať do vody kúsok oleja. Následný aromatický efekt vytvori aj z kúpeľu skutočnú pohodu.

Ak by ste sa chceli dozvedieť niečo viac o masážnych olejoch Mokano, čím sú výnimočné, a prečo by ste si mali vziať jeden pre seba, kliknite sem.