Uverejnené

Dobrý masážny olej a lekáreň

Masáž ruky

Masážne oleje sú voľnopredajné emulzie určené k masáži človeka. Je si ich možné zaobstarať aj bez lekárskeho predpisu. Návšteva lekárne nie je preto nevyhnutná. Lekáreň má k dispozícii na na masážne oleje obmedzený vyber (iba tie, ktoré sú v čase vašej návštevy v sklade lekárne). Navštevovať pre masážny olej lekáreň, či iný kamenný obchod, už v dnešnej dobe nemusíte

Ak potrebujete poradiť, lekárnik vám pravdepodobne dá v tejto veci obmedzenú radu, maximálne tak zo svojich súkromných skúseností. Odbornosť farmaceutov (lekárnikov) je smerovaná na lieky a ich zloženie, než na masážnu kozmetiku.

Mokano – odborníci na masážnu kozmetiku

Ak potrebujete radu z oblasti masážnej kozmetiky môžete sa obrátiť na Mokano. Ak hľadáte informácie, ktorý masážny olej vám najviac vyhovuje, nájdete ich v popise našich produktov. A ak vám predsa len bude niečo chýbať, kedykoľvek nás môžete kontaktovať telefonicky alebo emailom. Radi vám odpovieme.

Internetová lekáreň a masážne oleje

Internetová lekáreň predáva masážny olej iba ako ďalšiu položku zo svojho obrovského zoznamu produktového portfólia. To je dôvod, prečo je online lekáreňz z pohľadu našej spoločnosti iba „ďalší“ internetový obchod (s voľno predajnými liečivami). Na druhej strane, Mokano je odborná a špecializovaná značka zameraná iba na masážnu kozmetiku. Dobre poznáme všetky masážne prípravky, ktoré máme v ponuke. Kozmetiku je možné nakupovať cez Mokano internetový obchod, rovnako pohodlne ako z akéhokoľvek iného eshopu.

Aké vlastnosti má mať dobrý masážny olej?

Dobrý masážny olej by mal mať predovšetkým vynikajúcu sklznosť. Sklznosť je nevyhnutný predpoklad pre príjemný priebeh masáže (ruky maséra sú citlivejšie). Ďalej by mal byť vyrobený z prírodných látok, žiadne umelé chemikálie. Pleť by po masáži mala ostať jemná a pružná. Mal by fajnovo voňať – z masáže sa tak stane skutočne zmyselný zážitok. Mnohý ešte uvítajú, aby mal praktický obal, a tak mohol byť darovaný ako darček. Presne také sú masážne oleje Mokano.

Kam ďalej?